Greek Twilight Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Greek Twilight Forum

Ενα ελληνικό φορούμ για το twilight.!!!!!!!!:-)
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Γνωριμία μεταξύ μελών

Πήγαινε κάτω 
+14
elinaki cullen
Emily The Strange
Socki Cullen
TaniaCullen
ViCtOria-12
zan
Dom
A supernatural vamp
~Silver Doe~
bloodred eyes
Nemeshs
Mrs Clearwater
alice
Katherine Pierce
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Katherine Pierce
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Katherine Pierce


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Los Angeles

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΠαρ Οκτ 09, 2009 2:21 pm

Γεια σε ολους! Βρισκεστε στο greek twilight mania, ενα φορουμ για το λυκοφως.
Εδω θα γνωριζομαστε μεταξυ μας. Πειτε μας λιγα λογια για σας.
Μεχρι στιγμης:

Alice Cullen έγραψε:
Σ'αυτή την κατηγόρια θα κανουμέ ο καθενάς νέο τοπικ και θα γραφούμε λιγά πραγματά που πιστευουμε οτί πρεπεί να ξερούν οι αλλοί για εμάς

Leah Clearwater έγραψε:
Γειά σας, είμαι η Χριστιανα και είμαι 14 χρονών! Τα γενέθλια μ είναι στις 29/11 κ μου αρέσει πολύ το φλάουτο! Αυτά!

Edward_Cullen έγραψε:
Καλησπεραααααα!!!!!!!!ειμαι ο Εdward_Cullen Γιώργος Μαργαρίτης είμαι 12 ετών πάω έκτη τάξη.. μένω στην Ελλάδα συγκεκριμενα στην Αθήνα και μου αρέσει εδώ.

Εδώ και περίπου απο το καλοκαίρι πάω μπάσκετ και σκοπέυω να συνεχίσω γιατί τα έχω και εγώ τα παχαάκια μου..χιχι Γνωριμία μεταξύ μελών 225175

Μου αρέσει πολύ η μουσική Γνωριμία μεταξύ μελών 135156 σκοπεύω να πάω να μάθω κιθάρα.

Αυτά λοιπόν για μένα.. Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_bounce Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_bounce Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_bounce Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_bounce Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_bounce


*^*^Alice Cullen*^*^ έγραψε:
Γεια με λένε Έλενα και είμαι 13 χρωνών. Είμαι από Ξάνθη αν και για δύο χρόνια θα μένω στην Κύπρο. Χόμπι μου είναι η κολύμβηση και το βόλει.Επίσης είμαι καλή και σε άλλα αθλήματα.
Στον ελεύθερο χρόνο μού μου αρέσει να ακούω μουσικη Γνωριμία μεταξύ μελών 135156 και να παίζω Sims στον υπολογιστή μου.
Μου την δίνουν πολύ οι ψωνάρες και αυτοί που λένε ψέματα.Μισώ τα Αρχαία και το αγαπημένο μου μάθημα είναι η Ιστορία...
Αυτά γι 'μένα

bella έγραψε:
Γεία σας!Με λένε Κατερίνα και είναι 13.Είμαι μεγάλη φαν του Twilight Saga αν και
Σπόιλερ:
Έχω μανία με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη και τον Χάρι Πότερ.
Αυτάααααααα

Alice Cullen έγραψε:
Γειαααα!!!!! Ειμαί η Alice Cullen και ειμαί η κύρια Αντμιν του φορουμ και η αρχηγός των βρικολάκων.Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_biggrin Ειμαί σχεδών 14 χρονών και τα γενε8λιά μου είναι στις 28 του Φεβραρή.

Ασχολουμέ με το τεννις και στον ελευ8ερό μου χρόνο ακουώ μουσική και δημιουργ.ω γραφικά μερίκα απο τα οποία πουλώ στο ιντερνετ. Εδώ και 6 χρόνια πηγαινώ μα8ηματά κομπιουτέρ και του χρονού 8α κανώ τα GCE.

Εχώ παρα πολύ καλούς φιλούς..(π.χ η bella ke i leah.) Η μεγαλυτερή μου φιλοδο3ία ειναί να μα8ώ να παιζώ ντραμς και bass κι8αρα (κατί που νομίζω οτί ειναί απι8ανό!!!) Οταν μεγαλωσώ 8α η8ελά να σπουδασώ digital cartoon and animation δλδ να δημιουργώ καρτοον οπώς τους χαρατήρες του toy story και του Wall-e.

Εχώ επισκευτεί αρκετές χωρές: Ελλάδα και νησία παρα πολλές φορές (ειμαί απο κυπρό), Τσεχία 2 φορές, Σλοβακία, Αυστρία, Ουγγαρία, Γαλλία,Αγγλία και Αμερική. 8α η8ελά να επισκευτώ και την Αλασκά...!!!

Οσό παρα3ενό και να ειναί εχώ πολλά κοινά στοιχεία με την Ερμιονή στον Χαρί Ποτέρ (οπώς την παρουσιαζεί η Ροουλινγκ οχί οπώς την Εμμά). Αυτός εινάι και ο λογό που ειναί η αγαπημένη μου ηρώιδα απο βιβλία. Μοιαζούμε και εμφανισιακά αλλά και στον χαρακτηρά και την συμπεριφορά (Απο οτί γραφεί η Ροουλίνγκ στα βιβλία της). Πραγματίκα ειναί εντύπωσιακή η ομοιότητα μας (κατα την γνώμη μου).... Αυτός ειναί και ενας απο τους λογούς που αγαπώ τα βιβλία του Χαρί Πότερ....

Ειμαί μεγάλη φαν του twilight. Απο την στιγμή που διαβάσα τι εγράφε στο οπισθοφύλλο του πρώτου βιβλίου μαγευτήκα..... Εχώ διαβάσει και τα 4 βιβλία (τα 2 στα αγγλικά)Μαλίστα το πρρώτο και το δευτέρο απο 4 φορές και το τρίτο 2! Προπσφάτα ειδά και την τανία και μου αρέσεα αρκετά αλλά δεν ήταν τοσό καλή οσό περιμένα να ητάν..... Αγαπημένοι μου χαρακτήρες ειναί η Αλισέ και φυσικά ο Εντούαρτ.

Αυτά...

{...Nessie...} έγραψε:
Γεια σας...
Ειμαι η Λιάνα, είμαι 15, και από Χαλκιδική...

Μου αρέσει πολύ το Twilight saga όπως και σε όλους εδώ πέρα φαντάζομαι!

Αλλα χόμπι μου είναι το διάβασμα βιβλίων, γραφω ιστορίες (που δεν θέλω οι άλλοι να διαβαζουν ποτε Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_razz ), ο χορός (λάτιν-αν βρω καβαλιέρο θα πάω και σε αγώνες Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_biggrin ), μουσική (παίζω πιάνο, τρομπέτα, τώρα μαθαίνω κιθάρα, και ξέρω και κάτι ψιλά από κλαρίνο!).Επίσης, τώρα τελευταία λατρέυω να περνάω χρόνο στο γυμναστήριο...

Α, και επίσης, το ψευδώνυμο μου βγαίνει από:
ΠΡΟΣΟΧΗ! ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ BREAKING DOWN!

Σπόιλερ:

Για απορίες σχετικά με το παραπάνω, μη διστάσετε να ρωτήσετε... Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_biggrin

Αυτά...

necro-chris έγραψε:
με λενε χρηστο και θα κλισω τα 16 τον αυγουστο...ειμαι φαν twilight και harry potter... Γνωριμία μεταξύ μελών 912653 Γνωριμία μεταξύ μελών 805831 Γνωριμία μεταξύ μελών 431887 Γνωριμία μεταξύ μελών 103482 Γνωριμία μεταξύ μελών 720594 Γνωριμία μεταξύ μελών 395682 Γνωριμία μεταξύ μελών 486507 Γνωριμία μεταξύ μελών 81958 Γνωριμία μεταξύ μελών 837933 Γνωριμία μεταξύ μελών 572288 Γνωριμία μεταξύ μελών 501584

nymphadora έγραψε:
Γεια σας παιδιά! Είμαι νέο μέλος, με λένε Μαρία, κι απο τη μια ματιά που έριξα στο φορουμ είναι πολύ ωραίο... (αλλά χρειάζεται σωστή προώθηση...)

και φυσικα ειμαι και γω εδω. Κοννι Καλλεν Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_cool
αυτα ειναι για την ωρα τα μελη μας. συστηθειτε εδω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.obythos09.blogspot.com
alice
Forks Human
Forks Human



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2009
Ηλικία : 26
Τόπος : Ναυπλιο

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Δεκ 05, 2009 11:20 pm

Γεια ειμαι η alice (Διονυσια)ειμαι 13 παω πρωτη γυμνασιου και μενω στο Ναυπλιο.Τρελενομαι για twilight και ειδικα για τον jacob. Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Clearwater
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs Clearwater


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2009
Ηλικία : 28

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΔευ Δεκ 07, 2009 2:51 pm

Καλοσωρησες!! Και ακομα ενα καλοσωρησμα στη φυλη μας Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://wonderplace.forumotion.net
Nemeshs

Nemeshs


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2009
Ηλικία : 27
Τόπος : n.iwnia a8ina(kai opou uparxei to twilight)

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΚυρ Δεκ 27, 2009 6:43 pm

για σας!!! με λένε δώρα και είμαι φαν του λυκόφωτος και όλης της σάγκα!!! ο αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι η alice cullen. θα ήθελα να σας πω ότι έχω εμπειρία στην διαχείρηση και περισσότερο στην διακόσμηση φόρουμ!!! όποτε με χρειαστείτε εδώ είμαι για να σας βοηθήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bloodred eyes
Bree Helper
Bree Helper
bloodred eyes


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Forks

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΚυρ Ιαν 24, 2010 2:28 pm

Γεια σας παιδια! Ειμαι η Ρενα και ειμαι 15 χρονων! Εχω ΤΡΕΛΑ με το TWILIGHT και τον ΘΕΟ Ρομπερτ! Χαρηκα πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Clearwater
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs Clearwater


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2009
Ηλικία : 28

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06, 2010 10:59 pm

Καλοσωρήσατε και καλα ποστ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://wonderplace.forumotion.net
bloodred eyes
Bree Helper
Bree Helper
bloodred eyes


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Forks

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06, 2010 11:30 pm

Ευχαριστω πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Silver Doe~

~Silver Doe~


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2010
Ηλικία : 28

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΠεμ Απρ 01, 2010 1:22 pm

Γεια σας!!!
Καινουρια και εγω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A supernatural vamp
Eclipse New born
Eclipse New born
A supernatural vamp


Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Φορκς..

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΔευ Απρ 05, 2010 1:58 pm

Γεια σας ειμαι το βαμπακι(Λουκια) ειμαι 14 και μενω Χιο..
Ειμαι κολλημενη με το λυκοφως απο τοτε που ξεκινησαν ολα(το 2007 πως περναει ο καιρος)
Αλλη μια μεγαααααααλη μου αγαπη ειναι το supernatural και οποιος δεν το εχει δει του προτεινω να το κανει το συντομοτερο δυνατον
Επισης απο μικρο μικρο παιδακι ειμαι μεγαλη φαν του Χαρι Ποτερ!

Τεσπα ο αγαπημενος μου χαρακτηρας απο λυκοφως ειναι ο εντουαρτ,το αγαπημενο μου βιβλιο η εκληψη..
Εχω διαβασει εννοειτε ολα τα βιβλια στα ελληνικα αν και εκτος απο το λυκοφως ολα τα αλλα αρχικα στα αγγλικα γιατι πολυ απλα δεν μπορουσα να περιμενω..

Γενικα ειμαι πολυ κολλημενη με ολα τα υπερφυσικα πραγματα..

Χαιρετω!

Το υπερφυσικο βαμπακι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dom
Forks Human
Forks Human
Dom


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2010
Ηλικία : 27

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΤετ Απρ 07, 2010 7:08 pm

Me lene Domnikh k eim kainourgia se auto to foroum Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_razz
8a h8ela na kanw kainourges gnwrimies k fysika eim kollhmenh me to Twilight Saga k eidika me tn Rob !!! <3
ax ein koukli Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_biggrin !!
opoios 8elei me kanei add k sto msn : domy_moroulini@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zan
Twilight Lover
Twilight Lover
zan


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : αλλου φαν παρκ............

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΠεμ Απρ 29, 2010 7:44 am

μαλλον ειμαι η μαμα σας εδω μεσα; χαχα ειμαι η γιαννα (ζαν) και ειμαι ............ λιγο πανω απο τα πρωτα αντα.....



και βασικα ειμαι φαν του τειλορ λοτνερ, οσο για το αν ειναι ωραιος ο πατινσον, μηπως ....... λεω μηπως τον ειχατε προσεξει καθολου στον harry potter Που επαιζε τον ντιγκορι; εγω παντος οχι! το μονο ωραιο που εχει πανω του, ειναι τα γατισια ματια του.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zan
Twilight Lover
Twilight Lover
zan


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2010
Ηλικία : 52
Τόπος : αλλου φαν παρκ............

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΠεμ Απρ 29, 2010 7:47 am

κονι μου, η σελιδα ειναι too dark, και δεν φενετε τιποτα καλη μου στην αρχη...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ViCtOria-12
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
ViCtOria-12


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : sthn xwra ton thaumaton

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Ιουν 19, 2010 4:37 pm

geia sas ti kanete ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katherine Pierce
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Katherine Pierce


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Los Angeles

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 9:49 pm

Καλώς ήρθατε όλοι. Βικτόρια σε παρακαλώ γράφε με ελληνικά.
Να ζητήσω συγγνώμη που λείπουμε όλοι. Τώρα που είναι καλοκαίρι θα γίνει αναδιάρθωση του φόρουμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.obythos09.blogspot.com
ViCtOria-12
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
ViCtOria-12


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : sthn xwra ton thaumaton

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΔευ Ιουν 21, 2010 12:50 pm

α καλα οκ 8α κανω οτι μπορω για να γραφω ελληνικα ... γιατι εχω σινι8ιση στα αγγλικα και δεν εχω και την καλιτερη ορ8ογραφια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TaniaCullen
Twilight Lover
Twilight Lover
TaniaCullen


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 12:22 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΑΝΙΑ, ΕΙΜΑΙ 16, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΥΚΟΦΩΣ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ViCtOria-12
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
ViCtOria-12


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : sthn xwra ton thaumaton

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 3:56 pm

δεν εισαι και η μονη τανια που τρελενεσε για το Twilight!καλοσηρ8εσ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TaniaCullen
Twilight Lover
Twilight Lover
TaniaCullen


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 3:58 pm

Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_biggrin ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ViCtOria-12
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
ViCtOria-12


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : sthn xwra ton thaumaton

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 4:14 pm

απο που μασ ερχεσε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TaniaCullen
Twilight Lover
Twilight Lover
TaniaCullen


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 4:16 pm

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ViCtOria-12
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
Breaking Dawn Vampire or Werewolf
ViCtOria-12


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : sthn xwra ton thaumaton

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΣαβ Ιουν 26, 2010 4:17 pm

ααα ωρεα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katherine Pierce
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Katherine Pierce


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Los Angeles

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΚυρ Ιουν 27, 2010 8:47 pm

Καλώς ήρθατε όλα τα νέα μέλη. Smile
Τάνια, σε παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία, εκτός και αν φωνάζεις.
Καλό θα ήταν να περάσεις από τους κανόνες. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.obythos09.blogspot.com
Mrs Clearwater
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs Clearwater


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2009
Ηλικία : 28

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 01, 2010 3:53 pm

Welcome tania!!! Very Happy Σου αρεσουν κι εσενα οι My chemical romance βλεπω I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://wonderplace.forumotion.net
Socki Cullen
Eclipse New born
Eclipse New born
Socki Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Forks

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:40 pm

Καλωσορίσατε όλοι Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ske4eis1997.blogspot.com/
Socki Cullen
Eclipse New born
Eclipse New born
Socki Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Forks

Γνωριμία μεταξύ μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία μεταξύ μελών   Γνωριμία μεταξύ μελών Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:41 pm

Αααα ας μην ξεχνιόμαστε υπάρχει και τσατ για αυτούς που θέλουν να γνωριστούν αναλυτικά.....!!!!! Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ske4eis1997.blogspot.com/
 
Γνωριμία μεταξύ μελών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Twilight Forum :: Βασικά :: Ας Γνωριστούμε καλύτερα-
Μετάβαση σε: